مراكز واكسیناسیون كرونا در تمام ایران به نقشه و مسیریاب نشان افزوده شد

مراكز واكسیناسیون كرونا در تمام ایران به نقشه و مسیریاب نشان افزوده شد کاربران نقشه و مسیریاب نشان حالا می توانند به آدرس دقیق ۵۶۵ مرکز واکسیناسیون کرونا در سطح کل کشور دسترسی داشته باشند.کاربران نقشه و مسیریاب نشان حالا می توانند به آدرس دقیق ۵۶۵ مرکز واکسیناسیون کرونا در سطح کل کشور دسترسی داشته باشند.
برای رسیدن به فهرست مراکز واکسیناسیون، کافی است تا در اپلیکیشن نشان عبارت «پایگاه واکسن کرونا» یا «واکسن کرونا» را جستجو کرده یا علامت واکسن در بخش جستجو را انتخاب کنید. به این ترتیب، با عنایت به موقعیت جغرافیایی شما، نزدیک ترین مراکز واکسیناسیون در اولویت بالا نمایش داده خواهد شد. با انتخاب هر یک از این پایگاه ها، می توانید در کنار آدرس دقیق، شماره تماس مرکز را هم مشاهده کرده تا در صورت ضرورت قبل از مراجعه، از فعالیت مرکز اطمینان حاصل کنید.
یکی از مسائل بسیار مهم برای انتخاب مرکز واکسیناسیون، میزان شلوغ بودن آن در شرایط فعلی است. اپلیکیشن نشان یک سال پیش قابلیتی کاربردی را اضافه کرد که ساعتهای شلوغ و خلوت برخی مکان های عمومی نظیر مراکز خرید و بیمارستان ها را نمایش می داد. این توانایی الان بر روی مراکز واکسیناسیون هم فعال شده و کاربران می توانند ساعتهای شلوغ و خلوت این مراکز را مشاهده کنند.
با توجه به این که در شبکه های اجتماعی، سایت ها و منابع مختلف فهرست های متفاوتی برای مراکز واکسیناسیون انتشار یافته بود و همین مبحث بیشتر سبب ایجاد بلاتکلیفی افراد مسن در شرایط خطرناک کنونی می شد، نشان از زمان آغاز واکسیناسیون تصمیم گرفت تا این مراکز را برای راحتی بیشتر شهروندان به اپلیکیشن خود اضافه کند.
اطلاعات اولیه این مکان ها توسط تیم اپلیکیشن ماسک گردآوری شده و در نشان، بر مبنای اطلاعات موجود در سایت بیمارستان های علوم پزشکی استان های مختلف کشور و گزارش های کاربران نشان بازنگری و اصلاح شده اند. در واقع، نشان در ایام اخیر مشغول بررسی این داده ها بوده و الان ۵۶۵ مرکز واکسیناسیون کرونا در نقشه و مسیریاب نشان قرار گرفته است.


نقشه و مسیریاب نشان را می توانید از گوگل پلی، کافه بازار یا مایکت دریافت کنید.

۲۱۲۱


منبع:

1400/03/02
22:00:09
0.0 / 5
341
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , سایت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان