ارائه شماره های ویژه تاریخ تولد سیمكارت هوشمند شاتل موبایل

ارائه شماره های ویژه تاریخ تولد سیمكارت هوشمند شاتل موبایل می هاست: شاتل موبایل با عرضه رنج جدید شماره های خود امکان خرید سیمکارت با شماره تاریخ تولد را فراهم نمود.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور هوشمند نسل جدید تلفن همراه، که سیمکارت های هوشمند خودرا با پیش شماره ۰۹۹۸ عرضه می کند، امکان تازه ای فراهم نموده تا متقاضیان بتوانند شماره دلخواه خودرا برمبنای تاریخ تولد و یا هر تاریخ دیگری که برای آنها باارزش است، انتخاب کنند. بر این اساس، با مراجعه به وب سایت فروشگاه شاتل موبایل، امکان انتخاب شماره دلخواه با پیش شماره ۰۹۹۸ و رنج ۱۳ برای متقاضیان برقرار است. بعنوان نمونه، چنانچه تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۶۲ مورد نظر باشد، متقاضی می تواند شماره ۰۹۹۸۱۳۶۲۱۱۴ را خریداری کند. بدیهی است که از هر تاریخ فقط یک شماره سیمکارت موجود خواهد بود و متقاضیانی که شماره و تاریخ خاصی را مد نظر دارند، باید پیش از اختصاص شماره به سایر متقاضیان، برای دریافت سیمکارت با شماره دلخواه خود اقدام نمایند.

شاتل موبایل اپراتور هوشمند نسل جدید تلفن همراه با پوشش ۳G و ۴G در سراسر کشور است که برای اولین بار، از فناوری «سیم کارت هوشمند» بهره برده است. با استفاده از این فنآوری، سیمکارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده حضور مشترک، بطور خودکار، بهترین آنتن و پوشش شبکه را برای وی انتخاب می کند.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور و خرید سیمکارت، می توانند به وب سایتwww.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و بصورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/01/22
21:17:03
0.0 / 5
298
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان