بومی سازی سیستم های تغذیه و باتری های سایت های 5G با حمایت ایرانسل

بومی سازی سیستم های تغذیه و باتری های سایت های 5G با حمایت ایرانسل می هاست: مدیرعامل ایرانسل در بازدید از شرکت نیان الکترونیک و دیدار با مدیرعامل این شرکت، از نمونه های درحال تولید سیستم های تغذیه و باتری های مورد نیاز سایت های نسل پنج تلفن همراه بازدید نمود.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در این دیدار که بامداد چهارشنبه، ۲۷ اسفند ماه ۱۳۹۹، در محل این شرکت واقع در شهرک صنعتی توس مشهد مقدس برگزار شد، دکتر بیژن عباسی آرند، از نزدیک در جریان روند فعالیت بخش های مختلف این شرکت قرار گرفت. مدیرعامل ایرانسل در این بازدید، بر حمایت ایرانسل از تولیدکنندگان ایرانی و بومی سازی نیازهای فناورانه تاکید کرد و ضمن اشاره به تحریم های ظالمانه ضد ایران، قطعات ساخته شده توسط تولیدکنندگان ایرانی را قابل رقابت با نمونه های خارجی دانست. در این دیدار، همینطور مهندس محمدعلی چمنیان، مدیرعامل شرکت نیان الکترونیک، ضمن خیر مقدم به مدیرعامل ایرانسل، گزارشی از پیشینه و فعالیتهای جاری این شرکت عرضه و با دکتر بیژن عباسی آرند درباره‌ی زمینه های همکاری مشترک، به بحث و تبادل نظر پرداخت.
شرکت نیان الکترونیک، با نیت تجاری سازی دانش در حوزه مهندسی الکترونیک، شاخه الکترونیک قدرت (Power Electronic)، طراحی و ساخت تجهیزات مبدل انرژی الکتریکی (Static Converters) پرکاربرد در صنایع زیربنایی کشور، در سال ۱۳۷۴ فعالیت خویش را شروع کرده و از قدیمی ترین استارتاپ های رشد یافته ایرانی و از بزرگترین شرکتهای دانش بنیان کشور به حساب می آید. این شرکت، در زمینه‌ی طراحی و تولیـد مبـدل های الکترونیکی انرژی الکتریکی، از بزرگترین شرکتهای فعال در کشور است که توانسته با تاکید بر توانمندی جوانان متخصص، بیشتر نیاز کشور در زمینه منابع تغذیه سوئیچینگ مخابراتی را برطرف کند. ایرانسل که تا پیش از این در زمینه‌ی تأمین سیستم های تغذیه مورد نیاز برای توسعه‌ی زیرساخت های شبکه تلفن همراه با شرکت نیان الکترونیک همکاریهای گسترده ای داشته و بخشی از تجهیزات را از این شرکت تأمین می کند، همزمان با راه اندازی نخستین سایت نسل پنج تلفن همراه ایران در ابتدای مرداد سال ۱۳۹۹، همکاریهای گسترده تری را با این شرکت در دو حوزه سیستم های تغذیه و باتری های موردنیاز سایت های 5G شروع کرده و در همین راستا، روز چهارشنبه مدیرعامل ایرانسل از پیشرفت های این شرکت و نمونه های درحال تولید آن بازدید نمود. ۲۱۲۱


منبع:

1400/01/17
12:24:13
0.0 / 5
505
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان