تقدیر جشنواره خیرین مدرسه ساز از ایرانسل

تقدیر جشنواره خیرین مدرسه ساز از ایرانسل به گزارش می هاست بیست ودومین جشنواره‌ی خیرین مدرسه ساز، از ایرانسل برای کمک به امر مقدس مدرسه سازی، قدردانی نمود.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این دوره از جشنواره، عصر سه شنبه ۵ اسفند ماه ۱۳۹۹ با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، دکتر علی ربیعی سخنگوی دولت، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، دکتر معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده‌ی رئیس جمهوری و دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، در سالن حجاب برگزار گردید. در این مراسم، که با عنایت به شرایط کرونایی، با حفظ فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی، تعداد کمی از خیّران به صورت حضوری و بیشتر از ۱۰۰۰ نفر از خیّران مدرسه ساز به صورت آنلاین حضور داشتند؛ از ایرانسل برای کمک به امر مقدس مدرسه سازی، با اهدای لوح، تقدیر گردید. ایرانسل، بخصوص طی دو سال گذشته، در جهت مسؤولیت اجتماعی شرکتی، توجه ویژه ای به ساخت و تجهیز مدارس در سرتاسر ایران کرده است.
همچون اقدامات ایرانسل در این حوزه، می توان به اجرای طرح «مدارس درخشان» با هدف تجهیز مدارس مناطق محروم به امکانات کامپیوتری و شبکه‌ی اینترنت، راه اندازی و بازسازی چندین مدرسه در مناطق صدمه دیده از سیل فروردین ۱۳۹۸ در استان های گلستان، لرستان و خوزستان و امضای تفاهمنامه همکاری با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و همکاری با این سازمان در طرح های مدرسه سازی، بخصوص در پویش «آجر به آجر» و تسهیل مشارکت عمومی مردم در مدرسه سازی از راه کد #۲۴* در شبکه ایرانسل، اشاره نمود. ۲۱۲۱


منبع:

1399/12/10
14:44:28
0.0 / 5
602
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان