قابلیت App Multiplier چیست و چه امكانی را در اختیار كاربر می گذارد؟

قابلیت App Multiplier چیست و چه امكانی را در اختیار كاربر می گذارد؟ App Multiplier را باید بعنوان یکی از بهترین و کاربردی ترین برنامه های هوآوی معرفی نمود. این برنامه به صورت اختصاصی برای هوآوی طراحی شده است و قابلیت تقسیم صفحه نمایش را در اختیار کاربران می گذارد.App Multiplier یکی از برنامه های کاربردی هوآوی است. این برنامه به هوآوی کمک می نماید تا بتواند موانع موجود در برنامه های اندروید را از بین ببرد و در نهایت منجر به توسعه یک اکوسیستم جدید با محوریت نیازمندی های کاربران شود.
App Multiplier چیست؟
App Multiplier را باید یک قابلیت تقسیم صفحه نمایش درون برنامه ای هوآوی دانست که با حالت تقسیم صفحه استاندارد عرضه شده توسط اندروید، تفاوت زیادی دارد. این برنامه امکان نمایش دو پنجره از یک برنامه به صورت هم زمان و در کنار یکدیگر را فراهم می آورد. این توانایی باعث تغییر اساسی در تجربه کاری کاربران تبلت های اندروید خواهد شد.
حالت پرتره در سمت چپ نشان داده است که چگونه گوشیهای همراه به دلیل محدودیت در سایز نمایشگر، فقط یک برنامه را به صورت همزمان نمایش خواهند داد و App Multiplier در سمت راست نشان داده است که چگونه امکان نمایش دو برنامه به صورت همزمان در تبلت ها و گوشیهای انعطاف پذیر، امکان پذیر خواهد بود.

هوآوی از قابلیت تقسیم صفحه اصلی در ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی رونمایی نمود و کنار آن هم قابلیت تقسیم صفحه چند منظوره درون برنامه ای را برای شبکه های اجتماعی همانند WeChat ایجاد کرد. انتظار می رود که برنامه App Multiplier بتواند بزودی قابلیت تقسیم صفحه نمایش پیشرفته را برای برنامه های اداری و برنامه های در ارتباط با ویرایش اسناد هم فراهم آورد و به این ترتیب، قلمرو جدیدی از عملکردها را در اختیار کاربران قرار دهد.
روش استفاده از App Multiplier برای توسعه دهندگان
هوآوی تمام تلاش خویش را برای ساده سازی فرآیند ادغام توسعه دهندگان انجام داده است و توسعه دهندگان می توانند از پیکربندی پیش فرض عرضه شده توسط هوآوی استفاده کنند.
جهت اجرای App Multiplier، باید حالت تقسیم صفحه پنجره دوتایی را در برنامه پیکربندی کرد. شما می توانید با رفتن به پروتکل EasyGo Huawei در راهنمای توسعه، حالت تقسیم صفحه را انتخاب کنید. در صورتیکه تنظیمات انعطاف پذیری را ترجیح می دهید، می توانید حالت تقسیم صفحه یا حالت تمام صفحه را در صورت ضرورت انتخاب کنید.
تاکنون از App Multiplier در بیشتر از ۱۵۰ برنامه استفاده شده و توسعه دهندگان می توانند از این توانایی برای بهینه سازی تجربه کاربران در دستگاههای مجهز به نمایشگر بزرگ، آن هم با حداقل هزینه استفاده کنند.

۲۱۲۱


منبع:

1399/11/14
23:29:58
0.0 / 5
742
تگهای خبر: اندروید , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان