تبدیل تعدادی از دفاتر گوگل به مراكز واكسیناسیون

تبدیل تعدادی از دفاتر گوگل به مراكز واكسیناسیون گوگل قسمتی از فضاهای اداری خود در سراسر آمریکا را در اختیار کلینیکهای واکسیناسیون کووید 19 قرار خواهدنمود.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، گوگل اعلام نمود این محلها با همکاری مقامات سلامت عمومی اداره خواهند شد.

سوندار پیچای، مدیرعامل گوگل در یک پست وبلاگ اعلام نمود این شرکت برخی از ساختمانها، پارکینگها و فضاهای باز خود در منطقه خلیج سانفرانسیسکو، لس آنجلس، نیویورک سیتی و کرکلند واشنگتن را تغییر کاربری خواهد داد.

نماینده این شرکت به بیزنس اینسایدر اعلام نمود تا زمانی که دوزهای واکسن به میزان کافی موجود نباشد، گوگل مکانهای خاصی را اعلام نخواهد کرد. این برنامه فعلا شامل آمریکاست اما گوگل می خواهد در سطح بین المللی اقدام مشابهی انجام دهد.

این تصمیم یکی از چندین اقدام جدیدی است که گوگل برای کمک به توزیع واکسن کووید ۱۹ امسال انجام می دهد. گوگل در کوشش برای رساندن اطلاعات رسمی درباب واکسیناسیون و سایتهای واکسیناسیون در بالای نتایج جست و جو و برنامه نقشه گوگل است. این شرکت می خواهد نمایش اطلاعات توزیع ایالتی و منطقه ای را در موتور جست و جوی خود شروع کند تا به مردم کمک نماید بدانند چه زمانی می توانند دوز واکسن را دریافت نمایند.

گوگل در هفته های آتی از موتور جست و جو و نقشه برای نمایش مکانهای واکسیناسیون استفاده خواهدنمود و این برنامه را با آریزونا، لوییزیانا، می سی سی پی و تگزاس شروع می کند و سپس ایالتها و کشورهای بیشتری اضافه خواهند شد. این شرکت می خواهد جزئیات بیشتری مانند نیاز به تعیین وقت واکسن را هم اضافه کند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، گوگل برای کمک به تلاشهای واکسیناسیون می خواهد کمک تبلیغاتی به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار برای بنیاد مرکز کنترل بیماری، سازمان جهانی بهداشت و نهادهای غیرانتفاعی جهانی مختلف دیگر فراهم آورد. همین طور ۵۰ میلیون دلار برای تبلیغ کمپین کمک به جوامع محروم در آمریکا با همکاری سازمانهای سلامت عمومی اختصاص خواهد داد.
1399/11/07
23:31:20
0.0 / 5
973
تگهای خبر: سایت , كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان