آذری جهرمی:

زمان اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبكه ملی اطلاعات فردا مشخص می شود

زمان اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبكه ملی اطلاعات فردا مشخص می شود می هاست: سیستان و بلوچستان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: زمان بندی اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبکه ملی اطلاعات تا فردا شب مشخص خواهد شد.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا محمدجواد آذری جهرمی شامگاه سه شنبه در جمع بندی سفر به سیستان و بلوچستان از تست نهایی تجهیزات در اطراف زاهدان آگاهی داد و اضافه کرد: تا فردا شب زمان بندی اتصال تک تک روستاها به شبکه ملی اطلاعات مشخص می شود.
وی بیان کرد: امروز از مناطق روستایی اطراف خاش و زاهدان بازدید میدانی به عمل آمد که برنامه اجرائی و زیرساخت های آن آماده شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهارکرد: تست نهایی نیز در منطقه چشمه زیارت اطراف زاهدان در حال انجام می باشد که تا امشب نتیجه نهایی آن مشخص می شود.
وی با اشاره به جلسات فنی و کارشناسی در دو روز گذشته اشاره کرد: نهایت فردا شب می توانیم برنامه اجرائی و زمان بندی اقدامات خودرا به مردم گزارش و مشخص نماییم در چه زمانی چه روستایی به شبکه ملی اطلاعات متصل می شود.
جهرمی اضافه کرد: تمام برنامه ریزی انجام شده تا اختتام اردیبهشت بوده اما از سه هفته آتی به تدریج اتصال روستاها به شبکه شروع می شود و همین امروز هم ۱۱ روستا متصل شدند.
وی اشاره کرد: در این ۱۱ روستا واقع در منطقه چشمه زیارت اطراف زاهدان تقریباً از ۱۰ تا ۲۰۰ خانوار زندگی می کنند که با راه اندازی ۲ سایت به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کردند.1399/10/11
18:51:05
0.0 / 5
879
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان