دست بافت های حصیری روستا از راه فضای مجازی به فروش می رسد

دست بافت های حصیری روستا از راه فضای مجازی به فروش می رسد می هاست: فروش صنایع دستی روستاهای کشور با استفاده از فضای مجازی پرسرعت و پایدار با حذف واسطه ها و برقراری ارتباط دوسویه میان تولیدکنندگان با مصرف کنندگان رونق دوچندانی گرفته است.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، با ظهور فضای مجازی و حضور کسب و کارها در این فضا، خیلی از فرآیندهای خرید و فروش و رفع نیاز کاربران تغییر کرده است. در حالیکه پیش از این، محصولی که توسط تولیدکننده فراهم شده بود، از راه چندین واسطه به دست مصرف کننده می رسید، حالا این امکان فراهم شده که تولیدکننده و مصرف کننده بتوانند به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند.
از سویی، درحالی که در ابتدا شهرهای بزرگ به اینترنت و استفاده از امکانات ارتباطی مجهز می شوند، لازم است این امکانات برای شهرهای کوچک و روستاها هم فراهم شده، چونکه بیشتر تولیدکنندگان محصولات مورد نیاز کاربران، توسط همین تولیدکنندگان روستایی فراهم می شود و با ایجاد ارتباط بین دو بخش تولیدکننده و مصرف کننده و حذف واسطه، می توان رضایت طرفین را با کاهش قیمت های واسطه گری و افزایش کیفیت محصولات به دست آورد.

فروش دست بافت های روستایی از راه فضای مجازی
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ویدئوی «ایران هوشمند» رونق کسب و کار در روستای طلحه استان بوشهر به واسطه توسعه ارتباطات روستایی را مورد بررسی قرار داده است. در این روستا صنایع دستی که از برگ نخل ایجاد می شود، از راه فضای مجازی برای فروش قرار می گیرد و تا کنون به خارج از کشور هم ارسال شده است.
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای تحقق «عدالت ارتباطی» که از مصادیق «عدالت اجتماعی» است، تابحال توانسته است نزدیک به ۹۵ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار کشور را به شبکه ارتباطی متصل کند که این عدد تا آخر سال به ۱۰۰ درصد می رسد.
اتصال اغلب روستاهای کشور به شبکه ارتباطی یعنی بهره مندی ساکنان آن از خدمات الکترونیکی و امکان برقراری رابطه بیشتر و بهتر با مردم دیگر نقاط کشور که از این طریق روستاییان می توانند محصولات خویش را بدون واسطه در اختیار مشتریان خود قرار دهند. همین مساله هم سبب رونق کسب و کار آنها هم شده است.1399/10/08
13:12:27
0.0 / 5
828
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان