اسباب كشی اوراكل از قطب فناوری جهان

اسباب كشی اوراكل از قطب فناوری جهان به گزارش می هاست اوراکل جدید ترین شرکت فناوری است که دفتر مرکزی خویش را از سیلیکون ولی کالیفرنیا که هاب شرکتهای فناوری جهانی است، به آستین تگزاس منتقل می کند.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، سخنگوی اوراکل در گفت و گو با شبکه CNBC تایید نمود که اوراکل سیاست منعطف تری درباره محل کار کارمندان اجرا می کند و دفتر مرکزی شرکت را از رِد وود سیتی کالیفرنیا به آستین تگزاس تغییر داده است. این شرکت بر این باور است که این جابجایی اوراکل را در موقعیت بهتری برای رشد قرار می دهد و برای کارکنانش انعطاف پذیری بیشتری درباره محل کار و چگونگی فعالیتشان فراهم می آورد.

کارمندان اوراکل می توانند محل دفترشان را انتخاب کنند یا به کار نیمه وقت یا تمام وقت از خانه ادامه دهند. به علاوه اوراکل از قطبهای بزرگ خود در سرتاسر جهان همچون قطبهایی نظیر رِد وود سیتی، آستین، سانتا مونیکا، سیاتل، دنور، اورلاندو و برلینگتون در آمریکا حمایت می کند. اوراکل با اجرای یک رویکرد مدرنتر در مورد کار، انتظار دارد کیفیت زندگی و کیفیت تولید کارمندانش را بهبود بیشتری ببخشد.

اوراکل یکی از شرکتهای موفق قدیمی سیلیکون ولی است که در سال ۱۹۷۷ در سانتا کلارا تاسیس شد و در سال ۱۹۸۹ به مقر فعلی خود نقل مکان کرد.

همه گیری ویروس کرونا به شماری از شرکتهای فناوری و چهره های برجسته سیلیکون ولی بهانه خروج از کالیفرنیا را فراهم نموده است. شرکت هیولت پاکارد اینترپرایز اوایل ماه جاری اعلام نمود که مقر خویش را از سن خوزه کالیفرنیا به هیوستون تگزاس منتقل می کند. شرکت آنالیز داده پالانتیر تکنولوژی هم مقر خویش را از پالو آلتوی کالیفرنیا به دنور کلرادو منتقل کرده است.

بر اساس گزارش شبکه CNBC، الون ماسک، مدیر شرکتهای تسلا و اسپیس ایکس هم اخیرا تایید نمود که به تگزاس نقل مکان کرده اما شرکتهایش فعالیت های عمده در کالیفرنیا را حفظ می کنند. لری الیسون، یکی از موسسان و رئیس هیات مدیره اوراکل در هیات مدیره تسلا حضور دارد. وی دوستی طولانی با مایکل دل داشته که شرکت کامپیوتر دل را تاسیس کرد که مقر مرکزی آن در آستین قرار دارد.
1399/09/24
14:09:39
5.0 / 5
1189
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان