واكنش واعظی به اقدام راننده تاكسی اینترنتی:

آقای مكوندی! به شما افتخار می نماییم

آقای مكوندی! به شما افتخار می نماییم به گزارش می هاست رئیس دفتر رئیس جمهوری در واکنش به فایل صوتی انتشار یافته از گفت وگوی یک راننده تاکسی اینترنتی با اپراتور شرکت عرضه دهنده خدمات تاکسی اینترنتی خطاب به او اظهار داشت: جناب آقای مکوندی! به قلب بزرگ شما، مهربانی بی حدوحصرتان و به انسانیتی که از تک تک واژه های شما می جوشد، افتخار می نماییم.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام با انتشار فایل صوتی گفت وگوی یک راننده تاکسی اینترنتی با اپراتور شرکت عرضه دهنده خدمات تاکسی اینترنتی نوشت:
«هموطن گرامی، جناب آقای مکوندی! به قلب بزرگ شما، مهربانی بی حدوحصرتان و به انسانیتی که از تک تک واژه های شما می جوشد، افتخار می نماییم. وجود انسان های نازنینی مثل شما، همان پنجره ای است که نور‍ِ امید و خوشبختی را به آینده این مرزوبوم می تاباند. پاینده و سلامت باشید.»
به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، آقای مکوندی راننده ی یکی از شرکتهای عرضه دهنده خدمات تاکسی اینترنتی است که بعد از آخر یکی از سفرهای خود، در تماس با اپراتور شرکت مذکور درخواست می کند که کرایه ای که از حساب کاربری مسافر کسر شده است، به حساب او بازگردد؛ آقای مکوندی علت این درخواست را این گونه مطرح می کند که «ایشون (مسافر) پرستار بخش کرونا هستند و من از پرستارانی که در بخش کرونا کار می کنند کرایه نمی گیرم؛ ایشون آنلاین پرداخت کردند و من می خواهم که این کرایه را برگردانم».
شرکتی که آقای مکوندی در آن مشغول به کار است، روز گذشته با انتشار فایل صوتی مکالمه وی با اپراتور شرکت در فضای مجازی، او را بعنوان «سفیر مهربانی» معرفی و اعلام نمود که پاداشی برای این راننده در نظر گرفته است.
منبع:

1399/09/22
12:41:26
5.0 / 5
936
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان