نرم افزاری كه میزان مفید بودن جلسات را پیش بینی می كند

نرم افزاری كه میزان مفید بودن جلسات را پیش بینی می كند می هاست: مایكروسافت یك نرم افزار كامپیوتری خاص اختراع كرده كه با بررسی برخی شاخص ها می تواند مشخص نماید جلسات كاری گروهی كیفیت و راندمان لازم را داشته اند یا خیر.به گزارش می هاست به نقل از انگجت، مایکروسافت تقاضای ثبت اختراع یک اپلیکیشن را ثبت کرده که به نشست ها امتیاز می دهد. این ثبت امتیاز بر اساس زبان بدن افراد، حالات چهره افراد، تعداد حضار، دمای محیط، زمان برگزاری جلسه و غیره صورت می گیرد.
به عنوان مثال این برنامه که از ابزار بصری، سنسور و دوربین نیز برای افزایش دقت خود استفاده می نماید، پی می برد که افراد حاضر در یک جلسه تا چه میزان به سخنران توجه دارند و تا چه حد به سبب استفاده از گوشی بر روی مباحث طرح شده تمرکز ندارند. از این فنآوری می توان هم در نشست های مجازی و هم در نشست های حضوری استفاده نمود.
برنامه مورد اشاره با تحلیل داده های جمع آوری شده حتی می تواند میزان مفید بودن جلسات مختلف را پیش بینی نماید و برای برگزاری جلسات پربارتر، زمان و مکان های مناسب را پیشنهاد بدهد. هنوز مشخص نیست مایکروسافت این برنامه را در عمل چه زمانی عرضه می کند. همین طور در مورد نحوه حفظ حریم شخصی و امنیت افرادی که اطلاعاتشان بدین شکل به دست مایکروسافت می افتد نیز اطلاعاتی در دست نیست.

1399/09/12
13:30:17
5.0 / 5
1003
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , امنیت , دوربین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان