امكان سفر تجار به چین فراهم گردید

امكان سفر تجار به چین فراهم گردید چند ماه بعد از شیوع كرونا، اتاق بازرگانی تهران شرایط لازم برای تجاری كه قصد سفر به چین را دارند، تشریح كرده است.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، از حدود ۹ ماه قبل و همزمان با شیوع کرونا در چین، رفت و آمد خیلی از کشورها به این غول آسیایی متوقف گردید و تجار ایرانی هم از این قاعده مستثنی نبودند.
با این وجود آمارهایی که از تجارت ایران در ماه های گذشته انتشار یافته، نشان داده است که با وجود کرونا، چین همچنان بعنوان اصلی ترین شریک اقتصادی ایران فعالیت خویش را ادامه داده وحدود یک چهارم از کل واردات و صادرات ایران از راه این کشور انجام شده است.
چند ماه پس آغاز کرونا، چین تنها کشوری است که توانسته بخش قابل توجهی از موج شیوع این ویروس را کنترل کند و تحت تأثیر این اتفاق، سخت گیری های زیادی در راه ورود اتباع کشورها خارجی به کار بسته است. با این وجود بر مبنای اطلاعات عرضه شده از جانب اتاق بازرگانی تهران، تجار ایرانی امکان سفر به چین را خواهند داشت، هرچند باید برخی اصول مانند قرنطینه دو هفته ای را رعایت نمایند.
مسافرانی که با مجوز اقامت در شانگهای راهی این شهر در چین می شوند، باید یک هفته قرنطینه مرکزی و یک هفته قرنطینه در محل اقامت یا محل کار را بگذرانند. هم چنین آن دسته از مسافرانی که محل و مجوز اقامت آنان برای استان های جیانگسو، جه جیانگ و انهوی صادر گردیده است، ابتدا سه روز در شهر شانگهای به صورت مرکزی قرنطینه خواهند بود و بعد از ان به صورت متمرکز به استان های مذکور منتقل و مابقی قرنطینه را در آن استان ها و به صورت مرکزی سپری خواهند کرد. مسافران ورودی که محل اقامت آنان استان هایی غیر از شانگهای و سه استان ذکر شده باشد، به صورت مرکزی به مدت دو هفته در شهر شانگهای دوره قرنطینه را سپری می کنند.
منبع:

1399/07/01
20:01:10
5.0 / 5
1750
تگهای خبر: تجاری , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان