سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت اعلام كرد:

عرضه سویا با قیمت 2700 تومان در مبادی ورودی

عرضه سویا با قیمت 2700 تومان در مبادی ورودی به گزارش می هاست سرپرست معاونت بازرگانی وزارت صنعت اظهار داشت: كارگروه تنظیم بازار نرخ عرضه كنجاله سویا را اصلاح كرد و مقرر شد در مبادی ورودی ۲۷۰۰ تومان عرضه و هزینه حمل و نقل به آن اضافه شود.


به گزارش روز دوشنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، «محمدرضا کلامی» درباره مصوبات دیگر ستاد تنظیم بازار، اضافه کرد: این نرخ تعیین شده در تمام مبادی ورودی است.
وی همینطور خاطرنشان کرد: این تعیین قیمت به علت تعادل عرضه نهاده های دام و طیور در بازار است چونکه افزایش قیمت جهانی کنجاله و دانه، محدودیت های ارزی و نقل و انتقال سبب شده انگیزه لازم برای تأمین کنجاله سویا وجود نداشته باشد.
سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت درباره دانه سویا هم اظهار داشت: نرخ فروش دانه سویا در مبادی ورودی هم ۲ هزار و ۶۵۰ تومان مصوب شد که هزینه های حمل و نقل هم به آن اضافه می شود.
کلامی افزود: سازمان حمایت هم مکلف شد تا تأثیر اصلاح نرخ این نهاده ها را بر قیمت محصولات نهایی همچون مرغ محاسبه کند و به کارگروه تنظیم بازار ارائه دهد، تا این کارگروه در چارچوب مجوزی به کارگروه تنظیم بازار استان ها در جهت پشتیبانی از تولید و استمرار آن اقدام نماید.
وی همینطور خاطرنشان کرد: مقرر شد کمیته ای با مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی بازبینی در تعرفه واردات کنجاله سویا را در دستور کار قرار دهد و همینطور نرخ عرضه کنجاله کلزا و روغن کلزای وارداتی و سایر خوراک ها همچون فول فت با محاسبه سازمان حمایت بازبینی و قیمت های مصوب آن ابلاغ شود.منبع:

1399/06/25
13:10:16
5.0 / 5
1928
تگهای خبر: صنعت , فروش , محصولات , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان