طی ۵ ماه ابتدای امسال صورت گرفت

افزایش تولید فولاد خام و محصولات فولادی

افزایش تولید فولاد خام و محصولات فولادی طبق آمار انتشار یافته از عملكرد شركت های بزرگ فولادی كشور طی پنج ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته، میزان تولید فولاد خام و محصولات فولادی به ترتیب هفت و دو درصد افزایش یافته است.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، براین اساس ۱۲ شرکت بزرگ فولادی از شروع فروردین تا اختتام مرداد امسال ۹ میلیون و ۲۳۸ هزار و ۵۰۳ تن شمش فولادی ساخته اند که از این میزان، شرکت های فولاد مبارکه چهار میلیون و ۸۹ هزار و ۸۹۰ تن، فولاد خوزستان یک میلیون و ۶۵۵ هزار و ۱۹۲ تن، ذوب آهن اصفهان ۹۶۸ هزار و ۴۴۴ تن، کاوه جنوب ۴۳۳ هزار و ۷۳۹ تن، فولاد خراسان ۳۹۵ هزار و ۲۰۶ تن، چادرملو ۳۹۳ هزار و ۵۱۴ تن، جهان فولاد سیرجان ۳۴۱ هزار و ۹۲۱ تن، ارفع ۳۳۹ هزار و ۱۸۲ تن، میدکو ۲۳۹ هزار و ۲۰۵ تن، فولاد آلیاژی ۲۰۲ هزار و ۲۶ تن، فولاد بناب ۱۴۵ هزار و ۲۷۵ تن و گروه ملی ۳۴ هزار و ۹۰۹ تن ساخته اند.
میزان تولید این شرکت ها در ماه مرداد یک میلیون و ۷۵۶ هزار و ۶۷۶ تن بوده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته، دو درصد رشد داشت.
همین طور ۱۱ شرکت بزرگ فولادی شامل فولاد مبارکه، ذوب آهن اصفهان، فولاد آذربایجان، فولاد خراسان، فولاد آلیاژی ایران، جهان فولاد سیرجان، نورد و لوله اهواز، گروه ملی فولاد، فولاد اکسین، ورق چهارمحال و بختیاری و فولاد بناب طی پنج ماهه نخست امسال بیش از شش میلیون و ۳۰۰۰ تن انواع محصولات فولادی ساخته اند.
میزان تولید محصولات فولادی شرکت های یاد شده در مرداد امسال یک میلیون و ۲۰۷ هزار و ۸۱ تن بود که در مقایسه با ماه مرداد سال گذشته، چهار درصد رشد نشان میدهد.1399/06/20
11:46:51
5.0 / 5
1662
تگهای خبر: محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان