افزایش ترافیك ورودی اپراتورهای همراه

افزایش ترافیك ورودی اپراتورهای همراه می هاست: مجموع مكالمات ورودی اپراتورهای تلفن همراه از سمت سایر اپراتورها، تا اختتام سه ماهه نخست سال جاری به بیش از هشت میلیارد و 502 میلیون دقیقه می رسد كه در مقایسه با سه ماهه گذشته،  افزایشی بیش از 263 میلیون دقیقه داشته است.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، با وجود شبکه های اجتماعی که امروزه بخش اعظمی از ارتباطات افراد بواسطه آنها انجام می شود، همچنان خیلی از مکالمات مردم بوسیله تلفن های همراه صورت می گیرد. مطابق آمار منتشرشده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، هر یک از اپراتورها در سه ماهه ابتدایی سال ۱۳۹۹، مکالمات ورودی و خروجی متفاوتی داشتند. مجموع ترافیک ورودی اپراتورها از سمت اپراتورهای دیگر، به هشت میلیارد و ۵۰۲ میلیون و ۱۹۸ هزار و ۲۸ دقیقه می رسد.
اپراتور همراه اول در مجموع بیش از چهار میلیارد و ۴۶۸ میلیون و ۵۷۴ هزار دقیقه مکالمه خروجی به سایر اپراتورهای همراه و بیش از سه میلیارد و ۷۰۹ میلیون و ۴۵۳ هزار دقیقه مکالمه ورودی از سایر اپراتورهای همراه داشته است. همین طور ترافیک درون شبکه این اپراتور، بیش از ۳۰ میلیارد و ۳۱۰ میلیون و ۲۴۱ هزار دقیقه بوده است. میزان مکالمات ورودی و خروجی اپراتور همراه اول به تفکیک در جدول زیر آمده است.


اپراتور ایرانسل در مجموع بیش از سه میلیارد و ۶۵۹ میلیون و ۵۳۷ هزار دقیقه مکالمه خروجی به سایر اپراتورهای همراه و بیش از چهار میلیارد و ۳۶۹ میلیون و ۲۴۱ هزار دقیقه مکالمه ورودی از سایر اپراتورهای همراه داشته است. همین طور ترافیک درون شبکه این اپراتور، بیش از ۱۱ میلیارد و ۷۱۸ میلیون و ۶۸۹ هزار دقیقه بوده است. میزان مکالمات ورودی و خروجی اپراتور ایرانسل به تفکیک در جدول زیر آمده است.


اپراتور رایتل در مجموع بیش از ۳۲۲ میلیون و ۷۹۸ هزار دقیقه مکالمه خروجی به سایر اپراتورهای همراه و بیش از ۴۲۳ میلیون و ۵۰۲ هزار دقیقه مکالمه ورودی از سایر اپراتورهای همراه داشته است. همین طور ترافیک درون شبکه این اپراتور، بیش از ۳۹۲ میلیون و ۹۷۵ هزار دقیقه بوده است. میزان مکالمات ورودی و خروجی اپراتور همراه اول به تفکیک در جدول زیر آمده است.

1399/05/27
11:04:29
5.0 / 5
1779
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان