چهارماه امسال؛

تولید بیشتر از ۱۱۷ هزار دستگاه خودرو در سایپا

تولید بیشتر از ۱۱۷ هزار دستگاه خودرو در سایپا به گزارش می هاست بررسی آمارهای منتشره سامانه كدال حاكی از تولید ۱۱۷ هزار و ۸۱۸ دستگاه خودرو در گروه خودروسازی سایپا از آغاز سال جاری تا آخر تیرماه است و در آن تولید ۱۴ دستگاه تیبای صادراتی هم ثبت شده است.


برپایه آمارهای سامانه یاد شده، در چهار ماهه سال جاری ۵۸ هزار و ۸۸۷ دستگاه خودرو در خانواده پراید، ۵۸ هزار و ۸۹۴ دستگاه خانواده تیبا، ۱۰ دستگاه سراتو و ۱۳ دستگاه آریو در این گروه خودروسازی تولید شد.
همچنین در این زمان ۱۴ دستگاه تیبا به منظور صادرات تولید شد، اما عدد صفر در مقابل جدول تولید خودرو های مونتاژی چانگان CS35 و برلیانس ثبت است.
علاوه براین ۳۸ هزار و ۲۸۴ دستگاه از خودرو های تولیدی یاد شده مربوط به آمار تیرماه گروه خودروسازی سایپا است که مشتمل بر ۱۸ هزار و ۹۷۵ دستگاه در خانواده پراید، ۱۹ هزار و ۳۰۸ دستگاه درخانواده تیبا و یک دستگاه سراتو است.
تیرماه سال جاری بنابر تصمیم گیری شورایعالی استاندارد، تولیدات خانواده پراید به غیراز سایپا ۱۵۱ (وانت پراید) که وزارت صنعت برای رفع کمبودها در حوزه وانت تداوم تولید آنرا خواهان شده بود، متوقف خواهد شد.
به گزارش می هاست به نقل از ایرنا، میانگین تولید روزانه محصولات گروه خودروسازی سایپا در خردادماه سال جاری با اجرای برنامه های تقویت زنجیره تأمین، پروژه های داخلی سازی قطعات و افزایش سهم داخل، به بیشتر از دو هزار و ۲۰۰ دستگاه رسید.


1399/05/06
15:18:47
5.0 / 5
2103
تگهای خبر: خودرو , صنعت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان