اجرای فاز ششم صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران

اجرای فاز ششم صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران معاون پرستاری وزیر بهداشت از اجرای مرحله ششم صدور پروانه صلاحیت حرفه ای برای احراز پست مدیریتی پرستاری اطلاع داد.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، دکتر مریم حضرتی با بیان این خبر، اظهار داشت: بنا به درخواست های مکرر برخی دانشگاه ها در خصوص صدور پروانه صلاحیت حرفه ای به متقاضیان پست مدیریتی پرستاری و با عنایت به الزامی بودن پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاری جهت صدور احکام و ابلاغ پست مدیریتی صف تا ستاد، تصمیم بر آن شد تا مرحله ششم صدور پروانه صلاحیت حرفه ای، خاص این افراد اجرایی شود.

وی ادامه داد: در همین راستا متقاضیان شاغل در تمامی مراکز آموزشی درمانی با شرایط فوق می توانند جهت صدور پروانه از تاریخ ۱۳۹۹.۴.۳۰ تا ۱۳۹۹.۶.۳۰ با رفتن به واحد صلاحیت حرفه ای دانشگاه و دانشکده مربوطه و عرضه مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، حضرتی اظهار داشت: متقاضیان به جز مدارک از قبل تعیین شده، باید مدرک معتبر و ممهور به مهر دانشگاه/ دانشکده در خصوص احراز پست مدیریتی را هم در زمان درخواست ارائه نمایند و مسئول واحد صلاحیت حرفه ای دانشگاه/دانشکده هم بعد از تایید مدارک، نسبت به تکمیل و ارسال فرم اکسل به این معاونت اقدام نمایند.

حضرتی با اشاره به اینکه تابحال در پنج مرحله، حدود ۳۰ هزار پروانه صلاحیت حرفه ای برپایه کسب امتیاز لازم بازآموزی صادر گردیده است، تصریح کرد: از سالجاری و بعد از برگزاری آزمون، پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران بر مبنای کسب امتیاز آموزش و تأیید صلاحیت اخلاقی و سلامت جسمی و روانی صادر می شود و الان داشتن پروانه صلاحیت حرفه ای برای متقاضیان پست های مدیریتی و پرستاران متقاضی پروانه مراکز مشاوره خدمات پرستاری در منزل الزامی است.
منبع:

1399/04/22
15:05:18
5.0 / 5
2363
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان