شگفتانه و تكان شگفت انگیز پیشنهاد ویژه ی عید فطر برای ایرانسلی ها

شگفتانه و تكان شگفت انگیز پیشنهاد ویژه ی عید فطر برای ایرانسلی ها به گزارش می هاست ایرانسل به مناسبت عید سعید فطر، برای مشتركان اینترنت پرسرعت همراه، پیشنهاد ویژه‌ی «شگفتانه‌ی عید فطر» و برای مشتركان اینترنت پرسرعت ثابت، هزاران جایزه‌ی ویژه در بخش «تكان شگفت انگیز» اپلیكیشن «ایرانسل من» ارائه نمود.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، «شگفتانه»، شامل یک گیگابایت اینترنت هدیه و سه گیگابایت اینترنت پرسرعت همراه با قیمت تخفیفی ویژه است.
مشترکان اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل، می توانند بسته‌ی مجانی یک گیگابایتی را در ایام 4 یا 5 خرداد ماه 1399 با شماره گیری کد دستوری #1399* فعال کنند. این بسته‌ی هدیه، طی این دو روز تنها یک مرتبه قابل فعال سازی و به مدت یک ساعت بعد از فعال سازی قابل استفاده می باشد.
همچنین این دسته از مشترکان، از 4 تا 10 خرداد ماه 1399، می توانند با پرداخت تنها 12هزار تومان، از بسته‌ی تخفیفی سه گیگابایتی اینترنت پرسرعت بهره مند شوند. مهلت استفاده از این بسته صرف نظر از تاریخ خرید، تا آخر دهم خرداد ماه است.
این بسته با شماره گیری کد دستوری #5* و یا رفتن به بخش «پیشنهادها» در اپلیکیشن «ایرانسل من» قابل فعال سازی است.
هزاران جایزه در ایرانسل من؛ ویژه کاربران اینترنت ثابت TD-LTE
همچنین مشترکان خدمات اینترنت ثابت TD-LTE ایرانسل، به مناسب عید سعید فطر، می توانند از ۲۹ اردیبهشت تا ۴ خرداد، هر روز به بخش «تکان شگفت انگیز» در اپلیکیشن ایرانسل من رجوع و یکی از برندگان 1110 جایزه‌ی روزانه و ۱۳۰ جایزه‌ی ویژه‌ی قرعه کشی عید سعید فطر باشند.
جوایز روزانه این بخش شامل 10 بسته اینترنت ۲۰ گیگابایتی، 100 بسته اینترنت ۲ گیگابایتی و 1000 بسته اینترنت ۲۰۰ مگابایتی و جوایز ویژه قرعه کشی عید سعید فطر هم شامل 10 ربع سکه طلا، ۲۰ مودم TD-LTE به همراه سیمکارت ویژه و بسته ۳۰ گیگابایتی و 100 بسته اینترنت ۵۰ گیگابایتی است.
مشترکان ایترنت ثابت ایرانسل جهت شرکت در قرعه کشی، لازم است از ۲۹ اردیبهشت تا ۴ خرداد هر روز به ایرانسل من رجوع و شانس خویش را در قسمت «تکان شگفت انگیز» امتحان کنند.
۲۱۲۱

1399/03/10
22:46:30
5.0 / 5
2605
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان