كدپستی ۱۰ رقمی برای استارتاپ ها صادر می شود

كدپستی ۱۰ رقمی برای استارتاپ ها صادر می شود می هاست: با هدف توسعه تبادل الكترونیكی اطلاعات و پاسخگویی الكترونیكی به استعلامات مورد نیاز دستگاه های اجرایی بوسیله شبكه ملی تبادل اطلاعات، شركت های استارتاپی مستقر در فضاهای اشتراكی، مراكز رشد و شتاب دهنده ها كد پستی 10 رقمی دریافت می كنند.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، این مهم با امضای تفاهم نامه ای میان شركت ملی پست و سازمان فناوری اطلاعات ایران در كشور اجرا می گردد. تخصیص كدپستی به شركت های استارتاپی درخواست كننده بوسیله سامانه سازمان فناوری اطلاعات ایران صورت خواهد گرفت. در واقع اختصاص كد پستی به شركت های استارتاپی مستقر در فضاهای اشتراكی و مراكز رشد و شتاب دهنده آغازگر استواری زنجیره خلق ارزش و فعالیت اقتصادی این زیست بوم است.
این تفاهم نامه در امتداد اجرایی كردن ماده ۱۰ بخشنامه نوآفرین درباب تبادل الكترونیكی اطلاعات و پاسخگویی الكترونیكی به استعلام های موردنیاز دستگاه های اجرایی بوسیله شبكه ملی تبادل اطلاعات امضاء شد.
برمبنای اعلام معاونت علمی، اختصاص كد پستی به ازای هر میز در مكان های اشتراكی مراكز رشد و شتاب دهنده، نقطه آغاز كارهای بعدی استارتاپ ها در اموری از قبیل كد بیمه، مالیات و غیره خواهد بود. این كد پستی ها هیچ تفاوتی با دیگر كد پستی ها ندارد و به صورت استاندارد و ۱۰ رقمی به كسب وكارهای نوپا تعلق می گیرد.
منبع:

1398/12/25
23:16:30
5.0 / 5
3637
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان