میزان فروش گوشیهای هوشمند ۵G هوآوی از مرز ۱۰ میلیون دستگاه عبور كرد

میزان فروش گوشیهای هوشمند ۵G هوآوی از مرز ۱۰ میلیون دستگاه عبور كرد می هاست: آن طور كه از آمار اعلام شده از طرف مدیران هوآوی پیداست عملكرد این شركت در بازار گوشیهای هوشمند مجهز به قابلیت ارتباطی 5G  قابل توجه بوده و اخیرا به ركورد  فروش 10 میلیون دستگاه رسیده است.مدتی پیش هوآوی با برگزاری رویدادی آنلاین، مجموعه ای از محصولات و سرویس های جدید را رونمایی نمود. مدیران هوآوی از عملكرد سال قبل این شركت گفتند و گریزی هم به آمار و ارقام فروش فعلی زدند.
Richard Yu مدیرعامل بخش محصولات تجاری هوآوی در این رویداد اعلام نمود كه فروش گوشیهای هوشمند ۵G این شركت از مرز ۱۰ میلیون دستگاه عبور كرده است. در سال ۲۰۱۹ میلادی هوآوی تعداد قابل توجهی گوشی هوشمند مجهز به قابلیت ارتباطی نسل پنجم یا همان ۵G را روانه بازار كرد تا آمار فروش این محصولات در سراسر جهان، تنها در سال قبل میلادی به ۶.۹ میلیون دستگاه برسد.

هوآوی كمپین گوشیهای هوشمند ۵G را با رونمایی از Huawei Mate ۲۰ X ۵G شروع كرد كه تقریباً در تمامی بازارهای با پوشش ۵G، در اختیار مشتاقان و خریداران قرار گرفته است. در ادامه، پرچمدارهایی مانند Huawei Mate ۳۰ ۵G و Huawei Mate ۳۰ Pro ۵G را معرفی نمود تا این دو محصول، كنار نسخه پورشه دیزاین یعنی Huawei Mate ۳۰ RS Porsche Design قرار بگیرند. این رونمایی ها با پرده برداری از Huawei Mate X ۵G بعنوان یك گوشی مدرن انعطاف پذیر و البته Huawei Nova ۶ ۵G بعنوان محصولی جدید از سری Nova كامل شد.
مدیرعامل هوآوی به این نكته هم اشاره نمود كه هوآوی در مجموع، در سال ۲۰۱۹ میلادی تعداد ۲۴۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند را به فروش رسانده است كه افزایش ۱۶.۸ درصدی آمار را در مقایسه سال به سال نشان میدهد.

این آمار و ارقام به هوآوی كمك كرده تا بار دیگر جایگاه خودرا بعنوان دومین تولیدكننده بزرگ گوشیهای هوشمند در جهان تثبیت كند. كنار افزایش فروش در بازار گوشیهای هوشمند، فروش كامپیوترهای شخصی هم با افزایش ۲۰۰ درصدی برای این برند داشته، در حوزه دستگاه های الكترونیكی پوشیدنی هم میزان فروش هوآوی در مقایسه با سال قبل میلادی افزایش ۱۷۰ درصدی را تجربه كرده است.
۲۱۲۱


منبع:

1398/12/19
21:14:08
5.0 / 5
3540
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان